На виконання Закону України «Про освіту», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 988 «Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа” на період до 2029 року», від 20 вересня 2017 р. № 649 «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні», Наказу Міністерства освіти і науки від 25 червня 2018 р. № 676 «Про затвердження Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти», інших нормативно-правових актів, та рішення Педагогічної ради від 30.08.2022р. протокол №1, з метою вдосконалення процесу управління закладом освіти, планування та організація освітнього процесу з 2022 року буде впроваджено на основі інформаційно-комунікаційної автоматизованої системи "Єдина школа" .

Електронний щоденник в системі «Єдина Школа». Інструменти та можливості для учнів і батьків

"Єдина школа" електронний журнал. Авторизація

"Єдина школа" електронний щоденник. Доступ для батьків

"Єдина школа" електронний журнал. Для вчителя-предметника

Довідникові покликання:

Посилання на сайт ТОВ "Татл технолоджі"
Покликання на модуль адміністрування
Покликання на електронний журнал
Покликання на програму ПК
Посилання на сторінку ФБ
Покликання на консультації для вчителів (щопонеділка о 17.00)
Покликання на електронний щоденник
Покликання на консультацію для батьків (щосереди о 17.00)
Зареєструвати школу
Телефони служби підтримки (багатоканальні): +38 073 011-01-11

На виконання наказу Департаменту освіти і науки міста Києва від 30.06.2020 № 118 "Щодо запровадження "електронного класного журналу" в 1-4 класах закладів загальної середньої освіти міста Києва" за рішенням Педагогічної ради обрано платформу Аtoms - електронний журнал та щоденник.
Розклад. Домашні завдання. Успішність. Відвідуваність.
Під грифом Міністерства Освіти і Науки України.
Безкоштовне використання платформи та кваліфікаційна підтримка Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова.

/Files/images/foni_malyunki/атомс_1.jpg/Files/images/foni_malyunki/атомс_2.jpg/Files/images/foni_malyunki/атомс_3.jpg