Прощавай, початкова школа

26 травня в нашій школі відбулось свято «Прощавай, початкова школа!» для учнів 4-А, 4-Б та 4-В класів! Випускний в 4 класі — знаменна подія для молодших школярів. Діти стають дорослішими!

Мета. Виховувати у дітей повагу до школи; розвивати інтерес до навчання у старшій школі, пам’ять, мислення, артистизм, виразність мовлення; підбити підсумки роботи класної родини за чотири роки навчання та підготувати учнів до переходу у 5 клас; висловити подяку адміністрації школи, працівникам школи, батькам та дітям.

Свято готували: класні керівники:Розколодько Тетяна Петрівна (4-Б), Балабанова Наталія Іванівна (4-В), Янович Надія Олександрівна та Наконечна Аліна Валеріївна (4-А), Сомова І.В., учні 8-А класу Наконечна Еліна, Спіжовий Данило і, звичайно, головні герої свята – випускники 4-х класів.

Відповідальна: ЗДВР Сіренко Мальвіна Іванівна.

Прощай, прощай, четвертий клас,
Ти замалий уже для нас.
Та ми вернемося, вернемося не раз
Думками в наш четвертий клас.
Молодша школо, прощавай!
Ми не повернемось, бувай!
Наступний крок наш – п’ятий клас.
Не буде соромно за нас!
Побажання першої вчительки:

У житті буває все – невеселе і сумне,
Радісне, смішне, приємне
І взаємне й невзаємне.

Щоб не сталось у житті,
Не дрімай у забутті,
Пам’ятай, моя дитино,
Ти, насамперед, - ЛЮДИНА!

Любі діти на прощання
Мої сердечні побажання.
Хай вам сонечко сміється
І наука хай дається.

Не привчайтесь у роботі
Відкладати все на потім.
Хай щастить вам, діти, всюди!
Хай ростуть з вас гарні люди!

Щасливої вам долі!
Нам завтрашній день усміхнеться привітно,
Відкриє для нас найдорожчі світи.
О, мрія дитяча, така заповітна,
Зорею своєю нам завжди світи!

Дата останньої зміни 22 Березня 2024